Top

Biz Kimiz?

Güney İtalya’nın Napoli Körfezi’nde bulunan şirin sahil Komünü Sorrento’da üretim hayatına başlayan Alda Parfüm Napoli Körfezi’nin birbirinden değerli detayları olan Pompei kalıntılarından gelen şehvet ve tutkunun yanı sıra Sorrento’nun tablo güzelliğindeki sokakları, Akdeniz’in eşsiz doğallığı ve İtalya’nın eşi benzeri olmayan güzelliğe sahip limon bahçelerinin kokusundan aldığı ilhamla sizlere doğallığı ve Akdeniz’in çekiciliğini aktarmayı hedefliyor

 

KÜLTÜREL GÜCÜMÜZ VE MARKA HEDEFLERİMİZ

Kültürel olarak binlerce yıldır şehvetin ve tutkunun başkenti olarak bilinen Pompei’ye yakınlığı ve parfümün başkenti Grasse ile Sorrento’nun kültürel yakınlığı sayesinde kurucularımızın parfüm sektörüne olan merakı ile İtalya’nın eşsiz zenginlikleri olarak görülen değerleri bir parfüm markası olarak birleştirmeye karar vermesiyle ortaya çıkan markamız tüm orjinalliği ve gerek kültürel gerekse de akıllarda bıraktığı eşsiz kokusu ile ” Bir İtalyan Klasiği” olarak kullanıcılarına İtalyan kültüründen gelen kokularımızı sunmayı hedeflememiz ile başlayan maceramız bugün birçok kıta ve ülkede parfüm severlerin bir numaralı tercihi olarak ön plana çıkıyor.

Alda Parfume Kalitesi Nedir?

Geçmişimizden gelen güçlü bağlar ve İtalyan Klasiğini kokularımıza yansıtmanın heyecanı ile başladığımız yolculuğumuzda herkesi kaliteli koku ile buluşturmayı hedeflemekteyiz. Pompei’nin Şehveti, İtalyan Klasiği ve Akdeniz’in eşssiz doğallığını siz değerli parfüm severlerle buluşturuyoruz. Müşteri memnuniyetinde tüm müşterilimizi ailemizden birisi gibi görerek, Mükemmel Kaliteyi onlara sunmak için çalışıyoruz. Her şeyden önce saygı ve sevginin önemine inanıyor, tüm işlerimiz, tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmeyi hedefliyoruz. Müşteri Memnuniyeti en büyük başarımızdır düsturuyla çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

v

At vero eos et accusamus et iuo odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
Language »